Na poniższej stronie znajdziecie Państwo informację jak wyszukiwać części do konkretnych maszyn gastronomicznych. Liczymy, że możliwości naszego sklepu na wyszukanie konretnej części albo modelu pozwolą Państwu zamówić część sprawnie i szybko.

WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO INDEKSIE

Najszybszym sposobem na odnalezienie części jest wpisanie kodu magazynowego części w wyszukiwarce sklepu. Kod części możemy znać z kart serwisowych maszyn albo katalogów części PDF.

WYSZUKIWANIE PO MODELU MASZYNY

Jeśli nie znamy indeksu części, ale znamy model maszyny. Należy wpisać model w wyszukiwarkę sklepu. W naszym przykładzie będzie to 'astoria Nuova Simonelli Aurelia'. Powyszukaniu otrzymamy wynik z całego sklepu. Najlepiej jest zawęzić wynik do konkretnego segmentu maszyn - my klikamy w lewej kolumnie kategorię AUTOMATYCZNE EKSPRESY PRZEMYSŁOWE, co daje nam listę części oraz kategorii (patrz poniższy zrzut ekranu).

 

Już na tym etapie mamy kilkadziesiąt albo kilkaset części i możemy przystąpić do przeglądania katalogu, ale najbardziej efektywne jest dalsze zawężenie - np. klikając konkretną funkcję np. BOJLERY. Da nam to w naszym przykładzie listę 5 części.

 

 

Co istotne w lewej kolumnie mamy także opcję wybrania części, które pasują do PRODUCENTA. Klikając NUOVA SIMONELLI otrzymamy części pasujące do modeli urządzeń tego producenta.

Wybieramy konkretną część. Po wejściu w opis produktu możemy pod zdjęciem w SZCZEGÓŁACH sprawdzić, czy dana część pasuje do naszego modelu.

Copyright © 2020 eBarista części i akcesoria do ekspresów kawowych, akcesoria dla baristów i hurtownia części dla gastronomii .:. Magento - Projekt i wykonanie Cenobitz.com Marketing Internetowy