Kawa ziarnista Espresso BRANCO 500g

42,00 zł 34,15 zł
W magazynie Raalizacja w 48h 100 szt.
SKU
E00021

Brancco
Blend kawowy składający się z ziaren kaw Indie Robusta AA, Brazylia Santos oraz Kolumbia Excelso to wyrafinowane połączenie, które łączy w sobie różnorodne cechy tych trzech znakomitych odmian kawy. Ta harmonijna kompozycja tworzy kawę o pełnym i bogatym smaku, który łączy najważniejsze cechy tych trzech regionów.
Indie Robusta AA to kawa znana ze swojej siły, pełnego ciała i niskiej kwasowości. Charakteryzuje się wyrazistym, mocnym smakiem z nutą gorzkiej czekolady, a także pikantnym, pieprzowym akcentem. Robusta zawiera więcej kofeiny niż Arabica, co dodaje blendowi dodatkowej mocy.
Brazylia Santos to kawa pochodząca z regionu Santos w Brazylii. Jest to delikatna kawa typu Arabica, która charakteryzuje się niską kwasowością, średnim ciałem oraz nutami orzechów i czekolady. Dzięki Santos, blend zyskuje subtelność i złożoność aromatu.
Kolumbia Excelso to kolejna odmiana kawy Arabica, która pochodzi z Kolumbii, jednego z największych producentów kawy na świecie. Kawa ta jest znana ze swojej wyraźnej kwasowości, średniego do pełnego ciała i jasnej, owocowej nuty. Kolumbia Excelso dodaje blendowi odświeżającej i złożonej kwasowości oraz wyrazistych owocowych nut.
Po połączeniu tych trzech odmian kawy, otrzymujemy blend, który jest pełen różnorodnych smaków i aromatów. Moc i pełne ciało pochodzące od Robusty jest zrównoważone przez delikatność Santos i złożoną kwasowość oraz owocowe nuty od Kolumbii Excelso. Jest to blend dla osób, które szukają kawy o bogatym, wielowymiarowym profilu smakowym.

 

EAN 590551021655

Więcej informacji
SKU E00021
Custom Stock Status Raalizacja w 48h {qty} szt.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kawa ziarnista Espresso BRANCO 500g
Copyright © 2020 eBarista części i akcesoria do ekspresów kawowych, akcesoria dla baristów i hurtownia gastroczesci.:. Magento - Projekt i wykonanie Cenobitz.com Marketing Internetowy