Kawa ziarnista Espresso Exclusivo - Specjality 500g

56,00 zł 45,53 zł
W magazynie Raalizacja w 48h 100 szt.
SKU
E00022

Exclusivo
Blend kawowy składający się z ziaren kaw Brazylia Santos, Kolumbia Excelso i Etiopia Sidamo tworzy bogate, wielowymiarowe doświadczenie kawowe, które łączy różnorodne cechy tych trzech wybitnych regionów kawowych.
Brazylia Santos to kawa pochodząca z regionu Santos w Brazylii. Jest to gatunek Arabica o niskiej kwasowości, średnim ciele i delikatnym smaku. Brazylia Santos przynosi do tego blendu nuty orzechów i czekolady, dodając mu głębi i delikatności.
Kolumbia Excelso to kolejna kawa Arabica, pochodząca z Kolumbii. Excelso jest znane ze swojej wyraźnej kwasowości, średniego do pełnego ciała i jasnej, owocowej nuty. To wyrafinowane ziarno dodaje blendowi złożonej kwasowości i owocowych akcentów, które pięknie kontrastują z łagodniejszym profilem Santos.
Etiopia Sidamo to również kawa Arabica, ale o bardzo różnym profilu smaku. Pochodzi z regionu Sidamo w Etiopii, który jest uważany za miejsce powstania kawy. Sidamo charakteryzuje się wyjątkowo wysoką kwasowością, lekkim ciałem i kompleksowym profilem smakowym z nutami czerwonych owoców, kwiatów i wina. Dodaje ona do blendu żywotności i unikalnej słodyczy, czyniąc go jeszcze bardziej zróżnicowanym i interesującym.
Ten blend to prawdziwe smakowe podróże przez trzy kontynenty. Możemy oczekiwać harmonijnego połączenia nut orzechowych i czekoladowych z Brazylii Santos, owocowej kwasowości z Kolumbii Excelso, a także unikalnych nut kwiatowych i winnych z Etiopii Sidamo. Rezultatem jest kawa o bogatym, wielowymiarowym profilu smakowym, która jest równocześnie wyrazista i zrównoważona.

EAN 5905514021662

Więcej informacji
SKU E00022
Custom Stock Status Raalizacja w 48h {qty} szt.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kawa ziarnista Espresso Exclusivo - Specjality 500g
Copyright © 2020 eBarista części i akcesoria do ekspresów kawowych, akcesoria dla baristów i hurtownia gastroczesci.:. Magento - Projekt i wykonanie Cenobitz.com Marketing Internetowy