Ebarista

 

Strona stworzona z myslą o urzytkownikach i serwisach ekspresów do kawy jak i maszyn vendingowych. OD 2007 roku zajmujemy sie wyłacznie sprzedarzą częsći do specjalistycznych ekspresów do kawy jak maszyn domowych. W ofercie skelpu obecnie posiadamy ok 85 000 czesci przeznaczonych do młynków do kawy do ekspresów kawowych jak i akcesoria baristy i środki czystości. 

Części zamienne do urządzeń gastronomicznych

Prowadzisz restaurację, kawiarnię lub bar wyposażony w profesjonalne urządzenia gastronomiczne? W swoim domu korzystasz z ekspresu ciśnieniowego? A może zajmujesz się serwisowaniem sprzętu do parzenia kawy? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego z częściami zamiennymi do rozmaitych urządzeń gastronomicznych. Już od ponad 14 lat zajmujemy się dostarczaniem elementów, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Specjaliści od ekspresów do kawy

Spośród wszystkich rodzajów urządzeń gastronomicznych to właśnie ekspresy do kawy są naszą specjalnością. Oferujemy nie tylko ogromny wybór części zamiennych, ale też skuteczne środki do ich czyszczenia. Niezależnie od tego, czy posiadasz domowy, mały ekspres, czy może w Twoim lokalu znajduje się profesjonalny sprzęt do parzenia różnych rodzajów kaw, na pewno w sklepie ATP zamówisz to, czego potrzebujesz, by urządzenie znów sprawnie pracowało. Sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie grzałki, elektrozawory, pompy wody, nóżki, tacki ociekowe, filtry, kondensatory, termostaty i inne elementy przeznaczone do ekspresówdo kawy. 

Szeroka oferta części zamiennych do urządzeń gastronomicznych

Intensywne użytkowanie różnego rodzaju urządzeń kuchennych sprawia, że niektóre ich części ulegają wyeksploatowaniu. Oferujemy dostęp do bogatej bazy elementów przeznaczonych do ekspresów, zmywarek gastronomicznych, młynków do kawy, kostkarek, pieców do pizzy, chłodnictwa, sprzętu barowego, a także maszynek do mięsa. Dostarczamy części od wielu znanych producentów, dlatego gwarantujemy szeroki wybór. Szukasz nowego dozownika płynu myjącego lub uszczelki do drzwi piekarnika? Sprawdź wszystkie propozycje naszego sklepu z częściami zamiennymi do urządzeń gastronomicznych!

Części zamienne dla serwisantów i odbiorców indywidualnych

Oferta naszego sklepu online obejmuje między innymi części dedykowane piecom do pizzy — grzałki, lampki, przełączniki, pokrętła, termoregulatory i wiele więcej. Z nami zaopatrzysz się też w elementy do pralnictwa, baru, kuchni ciepłej, wstępnej obróbki żywności oraz oczywiście do parzenia kawy. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami produktów, a w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy. sklep@ebarista.pl

ATP części do gastronomii, ul. Górna 59, 05-400 Otwock

W dni robocze

+22 779 57 33

600177755

600103890

Copyright © 2020 eBarista części i akcesoria do ekspresów kawowych, akcesoria dla baristów i hurtownia gastroczesci.:. Magento - Projekt i wykonanie Cenobitz.com Marketing Internetowy